Vytisknout

Úprava těla zesnulého

Posted in Uncategorised

dove3Konečnou úpravu zesnulého před jeho vystavením v rakvi nebo před pohřbením provádíme vždy dle individuelního přání objednavatele pohřbu. Samotná služba pak spočívá v kosmetických úpravách, tj. úpravy účesu, oholení tváře, dekorativním líčení.

 
 
Pro případ, kdy rodina potřebuje z časových nebo jiných důvodů zajistit pohřeb až za delší dobu, uložíme zesnulého do hlubokomrazícího boxu a pak není problém provedení pohřbu oddálit.
Další naší službou je pomoc rodině při výběru a nákupu oblečení, které je určeno pro zemřelého do rakve.
 
oddelovac memory
  
Na přání objednavatele pohřbu, je možné zemřelého upravit konzervací. Jedná se o metodu, která na základě použití speciálních přípravků umožňuje, aby tělo zesnulého mohlo být přepravováno do zemí, kde je tato úprava povinná. Metoda oddaluje přirozený proces biologických pochodů nastávajících po smrti člověka.
 
oddelovac memory
 
Balzamace je odborný postup úpravy těla zemřelého, který se využívá v případech, kdy je zesnulý vystavován při pokojové teplotě ještě několik týdnů po smrti, a to bez jakékoliv potřeby chlazení.U takto upravených zemřelých nedochází k žádným posmrtným změnám.
 
oddelovac memory

memory telefon bottom